ING

COMPETITIE-INDELING JEUGD ZUID I CATEGORIE A EN B 2018/'19

     
Nr Team JO19-1 1e klasse Voorkeurstijd
1 Arnemuiden JO19-1 12:45
2 FC Axel JO19-1 13:00
3 FC Dauwendaele JO19-1 12:45
4 Goes JO19-1 11:15
5 Kapelle JO19-1 12:45
6 Kloetinge JO19-2 15:00
7 RCS JO19-1 12:30
8 ST Oostkapelle/Domburg JO19-1 12:00
9 Tern.Boys JO19-1 11:30
10 Terneuzen JO19-1 14:30
11 VCK JO19-1 11:15
12 Walcheren JO19-1 12:45
     
Nr Team JO17-1 1e klasse Voorkeurstijd
1 Arnemuiden JO17-1 11:15
2 FC Axel JO17-1 13:00
3 FC Dauwendaele JO17-1 14:30
4 Goes JO17-1 09:30
5 Kloetinge JO17-2 11:30
6 Luctor Heinkenszand JO17-1 12:15
7 ST HHVC JO17-1 14:30
8 ST Oostburg/IJzendijke JO17-1 12:45
9 ST Steen/Koewacht JO17-1 12:45
10 Tern.Boys JO17-1 14:00
     
Nr Team JO15-1 3e klasse Voorkeurstijd
1 De Noormannen JO15-1 10:00
2 Goes JO15-1 11:15
3 Patrijzen JO15-1 10:15
4 RCS JO15-2 10:30
5 ST Cadzand/Groede JO15-1 10:00
6 ST Clinge/HVV '24 JO15-2 11:00
7 ST Serooskerke/Veere JO15-1 11:15
8 Tern.Boys JO15-2 10:00
9 Tern.Boys JO15-3 13:00
10 Terneuzen JO15-2 11:00
11 Walcheren JO15-2 11:15
     
Nr Team JO13-1 6e klasse 7x7 OVB Voorkeurstijd
1 Arnemuiden JO13-2 10:00
2 DwO'15 JO13-1 10:45
3 FC Axel JO13-3 10:00
4 GPC Vlissingen JO13-2 09:45
5 Goes JO13-1 09:30
6 RCS JO13-4 09:00
7 SKNWK JO13-1 10:00
8 SSV'65 JO13-2G 10:00
9 Hoedekenskerke/Kw`damme JO13-1 10:00
10 Walcheren JO13-3 11:15
11 Wolfaartsdijk JO13-1 09:30
12 Zeelandia Middelb. JO13-5 10:00
     
Nr Team JO12-1 1e klasse Voorkeurstijd
1 Goes JO12-1 09:30
2 HVV'24 JO12-1 09:30
3 JVOZ JO12-1 09:45
4 Kloetinge JO12-1 08:45
5 Oostburg JO12-1 11:15
6 Terneuzen JO12-1 11:00
     
Nr Team JO11-1 3e klasse Voorkeurstijd
1 Goes JO11-1 09:30
2 Grenswachters JO11-1 11:30
3 Kapelle JO11-1 09:45
4 Kloetinge JO11-2 08:45
5 Kruiningen JO11-1 10:00
6 Luctor Heinkenszand JO11-2 09:00
7 METO JO11-1 10:15
8 MOC'17 JO11-3 09:45
9 MZC'11 JO11-1 10:15
10 SSV'65 JO11-1 08:45
11 Tholense Boys JO11-1 09:45
12 Yerseke JO11-1 09:30
     
Nr Team JO10-1 2e klasse Voorkeurstijd
1 FC Dauwendaele JO10-1 09:30
2 Goes JO10-1 09:30
3 Kloetinge JO10-2 08:45
4 VC Vlissingen JO10-1 09:45
5 WIK'57 JO10-1 10:00
6 Zeelandia Middelb. JO10-1 08:30

Highlights

Pupil van de week

ING

© Copyright VV GOES 2004 - 2020

Website door: De Punder Media Logo De Punder Media