• Goes 35+1 vrijdag

  • Goes 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 mrt. 19:30Kapelle 35+1 - Goes 35+1Sportpark Het Groene Woud
    15 mrt. 19:30Goes 35+1 - Arnemuiden 35+1Sportpark Het Schenge
    22 mrt. 19:30VC Vlissingen 35+1 - Goes 35+1Sportpark Irislaan
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 feb.Goes 35+1 - ST Nieuwdorp/Patrijzen 35+15 - 3
  • Poulestanden Goes 35+1 ( 1e klasse Vrijdag 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuwland 35+1971153213222
    2ST Nieuwdorp/Patrijzen 35+175112617916
    3Arnemuiden 35+1851229161316
    4Goes 35+1951344321216
    5VC Vlissingen 35+194233235-314
    6Kapelle 35+183323633312
    7HKW'21 35+183142129-810
    8Zeelandia Middelburg 35+171331618-26
    9Kloetinge 35+181072138-173
    10SSV'65 35+290182160-391

    Poulestanden Goes 35+1 ( 1e klasse Vrijdag 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuwland 35+111006243
    2Goes 35+111005323
    3Kapelle 35+111004223
    4VC Vlissingen 35+100000000
    5ST Nieuwdorp/Patrijzen 35+1100135-20
    6Arnemuiden 35+12002410-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Acton, RosannoTeamspeler
    Dierkx, M.Teamspeler
    Koendan-Panday, AmarTeamspeler
    Koning, Etienne deTeamspeler
    Korteweg, JaapTeamspeler
    Koster, Johannes deTeamspeler
    Meijer, JeroenTeamspeler
    Pleyte, S.T.Teamspeler
    Rijk, RemonTeamspeler
    Snoeck, WanderTeamspeler
    Stel, Wilco vanTeamspeler
    Tierie, Gert JanTeamspeler
    Tramper, GilbertTeamspeler
    Tran, TrungTeamspeler
    Walraven, J.Teamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Kapelle 35+1

    VS

    Goes 35+1

    01 maart 202419:30 uur
    Sportpark Het Groene Woud veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Goes 35+1

    649 Mannen 35+ Vrijdag (voorjaar)

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd