• Goes 1 zondag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafMateriaalman
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingstijden

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Goes (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sparta Nijkerk22171458273152
    2ODIN 5922152563303347
    3Harkemase Boys2213364334942
    4DVS'33 Ermelo2313373930942
    5FC Lisse23115744331138
    6Hoek23104954421234
    7Barendrecht2310493738-134
    8Ajax229493138-731
    9Excelsior'3123941050401031
    10Jong Almere City FC2394105448631
    11Goes2394103344-1131
    12VVSB2284104748-128
    13SteDoCo227784142-128
    14Ter Leede2376103653-1727
    15DOVO2364134555-1022
    16ONS Sneek2326153272-4012
    17VVOG2225152659-3311

    Poulestanden Goes (9306 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 1)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles Veen11006063
    2Barendrecht11006063
    3Groene Ster11005053
    4Hoek11006243
    5Dongen11004043
    6EVV11004043
    7OSS'2011004043
    8Fortuna Wormerveer11004133
    9ADO '2011003033
    10Silvolde11003033
    11VVOG11003033
    12Harkemase Boys11004223
    13OFC11004223
    14SteDoCo11004223
    15Jodan Boys11003123
    16ODIN 5911003123
    17FC 's-Gravenzande11002023
    18Westlandia11002023
    19Flevo Boys11003213
    20Goes11003213
    21Sparta Nijkerk11003213
    22Ajax11002113
    23Blauw Geel'38/JUMBO11002113
    24DUNO D11002113
    25Excelsior'3111002113
    26Kloetinge11001013
    27SDO11001013
    28Quick10101101
    29DVS'33 Ermelo10101101
    30Huizen 1100123-10
    31Mierlo Hout 1100123-10
    32UNA100123-10
    33DEM100112-10
    34FC Lisse100112-10
    35Rohda Raalte 1100112-10
    36Sliedrecht 1100112-10
    37ARC100101-10
    38Lienden100101-10
    39DOVO100124-20
    40HSC '21100124-20
    41VVSB100124-20
    42Gemert100113-20
    43Hoogland100113-20
    44RKSV Heeze 1100102-20
    45Zuidvogels HSV De 1100102-20
    46Ter Leede100114-30
    47RKSV Minor100103-30
    48ONS Sneek100103-30
    49VEV'67 1100103-30
    50SV TOP 1100126-40
    51Drachtster Boys 1100104-40
    52Rijnvogels100104-40
    53Vroomshoopse Boys 1100104-40
    54vv Winsum 1100105-50
    55Hercules100106-60
    56Wittenhorst 1100106-60

    Poulestanden Goes (9308 TOTO KNVB beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Cambuur11005053
    2FC Eindhoven11004043
    3Willem II11004043
    4Sparta Nijkerk11005233
    5FC Utrecht11004133
    6Fortuna Sittard11003033
    7sc Heerenveen11003033
    8IJsselmeervogels11003033
    9Katwijk11003033
    10PEC Zwolle11003033
    11Excelsior11004223
    12FC Dordrecht11003123
    13Go Ahead Eagles11003123
    14SteDoCo11003123
    15Roda JC11002023
    16Spakenburg11002023
    17FC Twente11002023
    18Vitesse11002023
    19Heracles Almelo11004313
    20NAC Breda11003213
    21FC Groningen11002113
    22GVVV11002113
    23TOP Oss11002113
    24Telstar11002113
    25Sparta Rotterdam11001013
    26ODIN 5910103301
    27AFC10103301
    28Groene Ster10102201
    29OFC10102201
    30Ajax10102201
    31VVV-Venlo10102201
    32RKC Waalwijk100134-10
    33FC Emmen100123-10
    34Harkemase Boys100112-10
    35Helmond Sport100112-10
    36Kon. HFC100112-10
    37OSS'20100112-10
    38FC Volendam100101-10
    39N.E.C.100124-20
    40Almere City FC100113-20
    41FC 's-Gravenzande100113-20
    42MVV100113-20
    43Achilles Veen100102-20
    44ASWH100102-20
    45De Graafschap100102-20
    46De Treffers100102-20
    47Fortuna Wormerveer100125-30
    48Excelsior'31100114-30
    49ADO Den Haag100103-30
    50FC Den Bosch100103-30
    51Excelsior M100103-30
    52Flevo Boys100103-30
    53Hoek100103-30
    54Quick100104-40
    55Rijnsb.Boys100104-40
    56Goes100105-50

    Poulestanden Goes (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASWH11005143
    2OSS'2011005143
    3Rijnsb.Boys11003123
    4Ajax11002023
    5Fortuna Wormerveer11002023
    6Groene Ster11002023
    7Spakenburg11002023
    8ODIN 5911004313
    9Goes11003213
    10Katwijk11003213
    11Quick11003213
    12Excelsior'3111002113
    13GVVV11002113
    14Harkemase Boys11001013
    15De Treffers11001013
    16OFC10102201
    17Westlandia10102201
    18Achilles Veen10101101
    19HHC Hardenberg10101101
    20Flevo Boys10100001
    21EVV10100001
    22Barendrecht100134-10
    23DUNO D100123-10
    24Quick Boys100123-10
    25Silvolde100123-10
    26Dongen100112-10
    27Kozakken Boys100112-10
    28Blauw Geel'38/JUMBO100101-10
    29Scheveningen100101-10
    30Noordwijk100113-20
    31ADO '20100102-20
    32Kloetinge100102-20
    33SDO100102-20
    34VVOG100102-20
    35Jodan Boys100115-40
    36TEC100115-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspeler
    Basagac, HakanTeamspelerMiddenvelder
    Besuyen, RubenTeamspelerAanvaller
    Crucq, MiquelTeamspelerMiddenvelder
    Dekker, JopTeamspelerVerdediger
    Hoekman, LorenzoTeamspelerDoelverdediger
    Hollemans, RubenTeamspelerVerdediger
    Klap, JelleTeamspelerVerdediger
    Kok, Ralph deTeamspelerMiddenvelder
    Manuhuwa, JarreauTeamspelerVerdediger
    Meulmeester, BrianTeamspelerDoelverdediger
    Tawfik, SheriefTeamspelerVerdediger
    Vlieger, Remon deTeamspelerMiddenvelder
    Wissel, DanielTeamspelerAanvaller