• Goes 1 zondag

  • Selectie seizoen 2020 - 2021

  • Trainingstijden

    Maandag van 19.30 - 21.00 uur

    Dinsdag van 19.30 - 21.00 uur

    Donderdag van 19.30 - 21.00 uur

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 nov. 14:30FC Lisse - GoesSportpark Ter Specke
    21 nov. 14:30Goes - VVSBSportpark Het Schenge
    28 nov. 14:30Sportlust '46 - GoesSportpark Cromwijck
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 okt.Goes - Hoek
    17 okt.ODIN 59 - Goes
  • Poulestanden Goes (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SteDoCo6411135813
    2FC Lisse5311117410
    3Sparta Nijkerk531195410
    4Excelsior'31531185310
    5VVSB523010739
    6Sportlust '4653026519
    7Barendrecht522178-18
    8Hoek622211928
    9Harkemase Boys32105237
    10DOVO521216887
    11ODIN 5942026606
    12Ajax52031121-106
    13Staphorst62041214-26
    14VVOG411213-24
    15DVS'33 Ermelo5113910-14
    16Ter Leede511369-34
    17ACV402218-72
    18Goes5005212-100

    Poulestanden Goes (9306 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 1)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SteDoCo1100100103
    2Harkemase Boys11006063
    3Achilles Veen11005053
    4Barendrecht11005053
    5Ter Leede11006243
    6Quick11005143
    7Capelle11004043
    8DTS '35 Ede11004043
    9Sparta Nijkerk11004043
    10Buitenpost11005233
    11OSS'2011005233
    12Westlandia11004133
    13Excelsior'3111003033
    14FC Lisse11003033
    15DVS'33 Ermelo11003123
    16OFC11003123
    17UNA11003123
    18Gemert11002023
    19Staphorst11002023
    20Groene Ster11003213
    21Unitas11002113
    22DOVO10102201
    23Sliedrecht10102201
    24VVSB10102201
    25Hoogeveen10102201
    26Rijnvogels10101101
    27JOS Watergraafsmeer10101101
    28AWC10101101
    29ODIN 5910101101
    30Dos Kampen10100001
    31EVV Echt10100001
    32Roda '4610100001
    33ADO '2010100001
    34Flevo Boys10100001
    35Hollandia10100001
    36DEM10100001
    37Goes10100001
    38Sportlust '4610100001
    39VVOG10100001
    40Scherpenzeel100123-10
    41AFC100112-10
    42Dongen100113-20
    43DUNO D100113-20
    44Hoek100113-20
    45ACV100102-20
    46HSC '21100102-20
    47Ajax100125-30
    48DWOW100125-30
    49SV Venray100114-30
    50Blauw Geel'38/JUMBO100103-30
    51Sportclub Susteren100103-30
    52Hoogezand100126-40
    53SVC'08100115-40
    54Best Vooruit100104-40
    55Cluzona100104-40
    56Hoogland100104-40
    57Erp100105-50
    58NWC100105-50
    59Hercules100106-60
    60Den Hoorn1001010-100

    Poulestanden Goes (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OFC11007163
    2Quick Boys11005053
    3Harkemase Boys11005233
    4Staphorst11005233
    5Excelsior M11004133
    6SteDoCo11003033
    7UNA11004223
    8Achilles Veen11002023
    9Rijnsb.Boys11003213
    10AFC11001013
    11DVS'33 Ermelo11001013
    12Kozakken Boys11001013
    13OSS'2011001013
    14Excelsior'3110102201
    15Groene Ster10102201
    16GVVV10102201
    17HHC Hardenberg10102201
    18Noordwijk10102201
    19Sliedrecht10102201
    20ODIN 5910101101
    21Goes10101101
    22Capelle10101101
    23Buitenpost10101101
    24Barendrecht10101101
    25DTS '35 Ede10101101
    26De Treffers10101101
    27Unitas10101101
    28Scheveningen00000000
    29Westlandia00000000
    30Sparta Nijkerk100123-10
    31DEM100101-10
    32DOVO100101-10
    33Kon. HFC100101-10
    34Spakenburg100101-10
    35Rijnvogels100124-20
    36Gemert100102-20
    37ASWH100125-30
    38Flevo Boys100125-30
    39Ter Leede100114-30
    40FC Lisse100103-30
    41Roda '46100105-50
    42Dos Kampen100117-60