• Goes 1 zondag

    SELECTIESPELERS

    Brian Meulmeester (k)

    Jesse Bank

    Jelle Klap

    Ruben Hollemans

    Remon de Vlieger

    Hiep Nguyen

    Hakan Basagac

    Ralph de Kok

    Nazario de Fretes

    Ryleigh Doesburg

    Klaudio Dervishi (k)

    Toon Jochems (Cluzona)

    Amidu Tanko (Terneuzen)

    Stefan de Bert (PEC Zwolle)

    Jussi Gerritse (Kloetinge)

    Huib van Hecke (Kloetinge)

    Thomas de Rijke (VC Vlissingen)

    Francis Kabwe Manengela (HSV Hoek)

    Souffiane El Oauzzani (DOSKO)

    Sven Mbikulo (HSV Hoek)

    Matthew Lentink (k) (VC Vlissingen)

    Rico van Nielen (NAC Breda O19)

    Jerzy van Bergen (BVV Barendrecht)

    Siebe Schets (Kozakken Boys)

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafMateriaalman
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingstijden

    SCHEMA VOORBEREIDING

    16-6 Eerste bijeenkomst (geen training) 19.30 uur

    06-7 training

    07-7 training

    09-7 training

    11-7 vrij

    13-7 training

    14-7 training

    16-7 training

    18-7 vrij

    20-7 training

    21-7 training

    23-7 training

    25-7 (oefenwedstrijd v.v.GOES  VS  FC Capellen) aanvang 14.30 uur daarna pers en presentieavond in de kantine            

    27-7 training

    28-7 training

    30-7 training

    01-8 training (Halsteren   VS   v.v.GOES) aanvang 14.30 uur 

    03-8 training

    04-8 training (v.v.GOES VS Kruisland) aanvang 19.30 uur 06-8 training

    08-8 training (Baronie VS  v.v.GOES) aanvang 14.00 uur

    10-8 training

    11-8 training

    13-8 training

    15-8 training (UNA VS v.v.GOES) aanvang 15.00 uur

    17-8 training

    18-8 oefenwedstrijd SSV’65  VS v.v.GOES aanvang 19.30 uur

    20-8 training

    22-8 training (v.v.GOES   VS  TAC’90) aanvang 14.30 uur 

    24-8 training

    25-8 training

    27-8 training

    29-8 training (wedstrijd om de TOTO KNVB beker)

     

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 aug. 17:00Goes - Sportlust '46Sportpark Het Schenge
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 aug.Goes - Hoek1 - 3
    1 aug.Halsteren - Goes2 - 2
  • Poulestanden Goes (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ACV00000000
    2Ajax00000000
    3Barendrecht00000000
    4DOVO00000000
    5DVS'33 Ermelo00000000
    6Excelsior'3100000000
    7Goes00000000
    8Harkemase Boys00000000
    9Hoek00000000
    10FC Lisse00000000
    11ODIN 5900000000
    12Sparta Nijkerk00000000
    13Sportlust '4600000000
    14Staphorst00000000
    15SteDoCo00000000
    16Ter Leede00000000
    17VVOG00000000
    18VVSB00000000

    Poulestanden Goes (9306 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 1)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles Veen00000000
    2ACV00000000
    3ADO '2000000000
    4AFC00000000
    5Ajax00000000
    6AWC00000000
    7Barendrecht00000000
    8Best Vooruit00000000
    9Blauw Geel'38/JUMBO00000000
    10Buitenpost00000000
    11Capelle00000000
    12Cluzona00000000
    13DEM00000000
    14Den Hoorn00000000
    15Dongen00000000
    16Dos Kampen00000000
    17DOVO00000000
    18DTS '35 Ede00000000
    19DUNO D00000000
    20DVS'33 Ermelo00000000
    21DWOW00000000
    22Erp00000000
    23EVV00000000
    24Excelsior'3100000000
    25Flevo Boys00000000
    26Gemert00000000
    27Goes00000000
    28Groene Ster00000000
    29Harkemase Boys00000000
    30Hercules00000000
    31Hoek00000000
    32Hollandia00000000
    33Hoogeveen00000000
    34Hoogezand00000000
    35Hoogland00000000
    36HSC '2100000000
    37JOS Watergraafsmeer00000000
    38FC Lisse00000000
    39NWC00000000
    40ODIN 5900000000
    41OFC00000000
    42OSS'2000000000
    43Quick00000000
    44Rijnvogels00000000
    45Roda '4600000000
    46Scherpenzeel00000000
    47Sliedrecht00000000
    48Sparta Nijkerk00000000
    49Sportlust '4600000000
    50Staphorst00000000
    51SteDoCo00000000
    52Sportclub Susteren00000000
    53SVC'0800000000
    54Ter Leede00000000
    55UNA00000000
    56Unitas00000000
    57SV Venray00000000
    58VVOG00000000
    59VVSB00000000
    60Westlandia00000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Basagac, HakanTeamspelerMiddenvelder
    Doesburg, RyleighTeamspeler
    Hecke, Huib vanTeamspeler
    Hollemans, RubenTeamspelerVerdediger
    Klap, JelleTeamspelerVerdediger
    Kok, Ralph deTeamspelerMiddenvelder
    Meulmeester, BrianTeamspelerDoelverdediger
    Ouazzani, Souffiane elTeamspeler
    Vlieger, Remon deTeamspelerMiddenvelder