• Goes 1 zondag

  • Selectie seizoen 2020 - 2021

  • Trainingstijden

    Maandag van 19.30 - 21.00 uur

    Dinsdag van 19.30 - 21.00 uur

    Donderdag van 19.30 - 21.00 uur

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 sep. 14:30VVOG - GoesSportpark De Strokel
    26 sep. 14:30Goes - Excelsior'31Sportpark Het Schenge
    3 okt. 15:00Sparta Nijkerk - GoesSportpark De Ebbenhorst
    6 okt. 19:30Goes - ODIN 59Sportpark Het Schenge
    10 okt. 14:30Goes - SteDoCoSportpark Het Schenge
    17 okt. 14:30ODIN 59 - GoesSportpark Assumburg-ODIN'59
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.Staphorst - Goes3 - 1
    12 sep.Goes JO19-1 - Roosendaal JO19-12 - 6
    5 sep.Goes - DVS'33 Ermelo1 - 5
  • Poulestanden Goes (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Staphorst22006246
    2Harkemase Boys22004136
    3Sparta Nijkerk21105144
    4SteDoCo21104134
    5VVSB21104224
    6Excelsior'3121102114
    7Sportlust '4611002113
    8DVS'33 Ermelo21015233
    9Ajax21014403
    10Barendrecht20202202
    11Hoek20201102
    12VVOG201101-11
    13DOVO201124-21
    14FC Lisse201124-21
    15ACV201104-41
    16ODIN 59100113-20
    17Ter Leede200215-40
    18Goes200228-60

    Poulestanden Goes (9306 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 1)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SteDoCo1100100103
    2Harkemase Boys11006063
    3Achilles Veen11005053
    4Barendrecht11005053
    5Ter Leede11006243
    6Quick11005143
    7Capelle11004043
    8DTS '35 Ede11004043
    9Sparta Nijkerk11004043
    10Buitenpost11005233
    11OSS'2011005233
    12Westlandia11004133
    13Excelsior'3111003033
    14FC Lisse11003033
    15DVS'33 Ermelo11003123
    16OFC11003123
    17UNA11003123
    18Gemert11002023
    19Staphorst11002023
    20Groene Ster11003213
    21Unitas11002113
    22DOVO10102201
    23Sliedrecht10102201
    24VVSB10102201
    25Hoogeveen10102201
    26Rijnvogels10101101
    27JOS Watergraafsmeer10101101
    28AWC10101101
    29ODIN 5910101101
    30Dos Kampen10100001
    31EVV Echt10100001
    32Roda '4610100001
    33ADO '2010100001
    34Flevo Boys10100001
    35Hollandia10100001
    36DEM10100001
    37Goes10100001
    38Sportlust '4610100001
    39VVOG10100001
    40Scherpenzeel100123-10
    41AFC100112-10
    42Dongen100113-20
    43DUNO D100113-20
    44Hoek100113-20
    45ACV100102-20
    46HSC '21100102-20
    47Ajax100125-30
    48DWOW100125-30
    49SV Venray100114-30
    50Blauw Geel'38/JUMBO100103-30
    51Sportclub Susteren100103-30
    52Hoogezand100126-40
    53SVC'08100115-40
    54Best Vooruit100104-40
    55Cluzona100104-40
    56Hoogland100104-40
    57Erp100105-50
    58NWC100105-50
    59Hercules100106-60
    60Den Hoorn1001010-100

    Poulestanden Goes (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles Veen00000000
    2AFC00000000
    3ASWH00000000
    4Barendrecht00000000
    5Buitenpost00000000
    6Capelle00000000
    7DEM00000000
    8Dos Kampen00000000
    9DOVO00000000
    10DTS '35 Ede00000000
    11DVS'33 Ermelo00000000
    12Excelsior'3100000000
    13Excelsior M00000000
    14Flevo Boys00000000
    15Gemert00000000
    16Goes00000000
    17Groene Ster00000000
    18GVVV00000000
    19Harkemase Boys00000000
    20HHC Hardenberg00000000
    21Kon. HFC00000000
    22Kozakken Boys00000000
    23FC Lisse00000000
    24Noordwijk00000000
    25ODIN 5900000000
    26OFC00000000
    27OSS'2000000000
    28Quick Boys00000000
    29Rijnsb.Boys00000000
    30Rijnvogels00000000
    31Roda '4600000000
    32Scheveningen00000000
    33Sliedrecht00000000
    34Spakenburg00000000
    35Sparta Nijkerk00000000
    36Staphorst00000000
    37SteDoCo00000000
    38Ter Leede00000000
    39De Treffers00000000
    40UNA00000000
    41Unitas00000000
    42Westlandia00000000